לוגיסטיקה מחזורית, נעים להכיר

שרותי לוגיסטיקה לארגזי פלסטיק מתקפלים לשימוש רב פעמי

החזון – לשמור על הסביבה ולהוזיל עלויות

אקוהנדלינג משדרגת את שרשרת האספקה ע"י עידוד המעבר לאריזות ידידותיות לסביבה וניתנות לשימוש חוזר.אריזות הפלסטיק המחוזקות של אקוהנדלינג מחליפות את אריזות העץ המסיימות את חייהן לאחר השימוש. האריזות ניתנות לקיפול כשהן ריקות, ובכך מפחיתות את עלויות האחסון והשינוע. העלויות הכרוכות בפינוי פסולת העץ מתבטלות גם הן וכך גדל החסכון.

ליין האריזות של אקוהנדלינג רחב ומיועד לחלקי חילוף קטנים ועד לאריזות ענק המשנעות בבטחה מכונות כבדות משקל. הצוות ההנדסי ועתיר הניסיון של אקוהנדלינג מתכנן את האריזות כך שיגנו על הציוד המשונע בהן מפגיעות ורעידות. משקל האריזות של אקוהנדלינג נמוך משמעותית מאריזות העץ, והשימוש בהן מפחית במידה ניכרת עלויות הטסה.

אקוהנדלינג מספקת את השירות הלוגיסטי המשלים התומך בהחזרת האריזה לאחר השימוש הכולל איסוף, ניקיון, תיקון, אחסון והספקה נוספת של האריזה. פעילות איסוף האריזה הגלובלית מתבצעת באמצעות 150 מחסנים הפזורים ברחבי העולם והפעילות בישראל נתמכת בששה מרכזים לוגיסטיים הפזורים מהצפון ועד הדרום.

עד 35% חסכון
בהוצאות אריזה

לשימוש באריזות אקוהנדלינג יש תמורה נרחבת בהיבטים חברתיים רבים. שמירה על היערות, הפחתת זיהום הסביבה, הפחתת פליטות של גזי חממה, בטיחות עובדים, הגדלת ערכי CSR ופתרון לבעיית הנמב״י (NIMBY) הם חלק מהיתרונות הקיימותיים שהלקוחות המשתמשים באריזות אקוהנדלינג זוכים לקבל.

אקוהנדלינג פועלת באתר יצור בישראל המעסיק מעל 200 עובדים. מחלקת ההנדסה כוללת עשרה מהנדסים ואנשי תכנון, כולם בעלי ניסיון רב בתחום האריזה והשינוע. לצוותי האריזה האורזים את המכונות באריזות אקוהנדלינג יש ניסיון רב שנים בביצוע עבודת שטח ושינוע של ציוד קפיטלי רגיש ויקר.

אקוהנדלינג נמנית עם החברות של ICL, ישראל קרגו לוגיסטיקס –  חברת השילוח והשרותים הלוגיסטיים המובילה בישראל.

היתרונות שלנו

הלוגיסטיקה המחזורית שלנו מוזילה את העלויות על ציר הזמן בסכומים ניכרים. מספר פרויקטים שעשינו הוזילו את עלויות האריזה בשיעור של 35% !!!

הלוגיסטיקה המחזורית שלנו מאפשרת להשקיע בציוד אריזה ולהפחית את השימוש על ציר הזמן, ובכך להגדיל את הרווחיות התפעולית.

הלוגיסטיקה המחזורית שלנו מאפשרת ללקוח ודאות גבוהה למחיר הקנייה של האריזה לאורך זמן. הרגישות לשינוי מחירים נמוכה ומאפשרת תכנון פיננסי יציב.

הלוגיסטיקה המחזורית מתנהלת בתהליך רכש אחד, וחוסכת רכש שוטף של אריזה המסיימת את חייה בכל סבב שילוח.

הארגזים שלנו מתוכננים בקפידה כך שיגנו על המיכון לאורך תהליך השילוח, וישמשו סבבים רבים לאורך השנים. לוחות הפלסטיק המשמשים ליצור המארזים עמידים לתנאי חוץ כמו רוחות, מים ושמש.

הלוגיסטיקה המחזורית תורמת רבות לסביבה ולחברה ומשפרת 11 מתוך 17 יעדי הפיתוח לקיימות ברת-הקיימא של האו"ם.

הארגזים שאנו מיצרים חזקים ומסיבים כך שהם מגינים על המיכון לכל אורך תהליך השילוח ובטוחים יותר לצוותי האריזה והאחסנה בזמן השילוח, התחזוקה והשימוש החוזר.

מוקד השרות הגלובלי שלנו מאפשר ללקוח לקבל מידע מגורם אחד השולט בכל תהליך שרשרת האספקה משלב תכנון האריזה ועד להספקת המיכון ליעד.

אנחנו

  • שרותי שילוח ושינוע מטענים באוויר בים וביבשה בפריסה עולמית
  • יצוא, יבוא, עמילות מכס, מטעני דרופ, החזרת מוצרים (RMA)
  • שירותי בלדרות, הקמת תערוכות, רילוקיישן, חפצים אישיים
  • רשת סוכנים בין לאומית עם 150 מחסנים ברחבי העולם
  • פתרונות אריזה, צוותי אריזה, לוגיסטיקה מחזורית (Revers Logistics)
מקבוצת ICL
0
עובדים
0
עובדי יצור
0
שנות ניסיון
0
מחסנים בעולם

מתקפל קל RSC

ארגז לשימוש רב פעמי מתקפל וקל בתצורת RSC זהה למבנה לארגז קרטון

אריזה ושינוע של חלקים קלים ותפזורת

פוליפרופילן (PP)

כל גודל על פי דרישת הלקוח

ארגז חימוש

ארגז חסין וחזק לתנאי חוץ קשים המספק הגנה מיטבית לציוד צבאי ואלקטרוני רגיש

ציוד צבאי, ציוד אלקטרוני, חלקי מכונות, ציוד תיקון.

פוליפרופילן (PP)

כל גודל על פי דרישת הלקוח

נשמח לצרף אותך לרשימת התפוצה שלנו

דילוג לתוכן